Loading

Avrupa Koleji...

Avrupa Kent  İlkokulu Başkanlık Seçimi Tamamlandı

Avrupa Kent  İlkokulu Başkanlık Seçimi Tamamlandı
  • 06 Eylül 2018

2.3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin oyları, öğrencilerimizin kendilerini temsil edecek Başkan ve Başkan Yardımcısını belirledi.

Bir hafta boyunca Başkan adayı olan öğrenciler, sınıfları dolaşarak konuşmaları ile oy topladılar. Oylar adaylar ile birlikte sayıldı. Öğrencilerimizin oyları ile 4B sınıfından BURAK ÇETİNKAL Başkan, 3B sınıfından ELİF SÖĞÜT Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Öğrencilerimizi kutluyor ve başarılar diliyoruz.

 

2.3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin oyları, öğrencilerimizin kendilerini temsil edecek Başkan ve Başkan Yardımcısını belirledi.Öğrencilerimizin oyları ile 4B sınıfından BURAK ÇETİNKAL Başkan, 3B sınıfından ELİF SÖĞÜT Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Öğrencilerimizi kutluyor ve başarılar diliyoruz.

 

2.3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz, kendilerini temsil edecek Başkan ve Başkan Yardımcısını belirledi.Öğrencilerimizin oyları ile 4B sınıfından BURAK ÇETİNKAL Başkan, 3B sınıfından ELİF SÖĞÜT Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Öğrencilerimizi kutluyor ve başarılar diliyoruz.