Loading

Avrupa Koleji...

“Gezici Kitap Evi Deniz Papağanı Pafin” Ziyareti

“Gezici Kitap Evi Deniz Papağanı Pafin”  Ziyareti
  • 06 Eylül 2018

Türkiye’nin ilk “Gezici Kitap Evi Deniz Papağanı Pafin” okulumuzu ziyaret etmiştir. “Her çocuk okumalıdır” başlığı altında kurulan ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan “Deniz Papağanı Pafin Otobüsünü” öğrencilerimiz öğretmenleri eşliğinde gezebilecek ve “Pafin” uzmanları danışmanlığında kitaplarla ilgili ayrıntılı bilgi alabileceklerdir.

11-12-18 ocak 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek bu etkinlik Avrupa-Kent Anaokulu İlkokulu tarafından düzenlenmiştir.

Avrupa Koleji Okulları, İlkokul ve Anaokulları tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk “Gezici Kitap Evi Deniz Papağanı Pafin” okulumuzu ziyaret etmiştir.“Her çocuk okumalıdır” başlığı altında kurulan ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan “Deniz Papağanı Pafin Otobüsünü” öğrencilerimiz öğretmenleri eşliğinde gezebilecek ve “Pafin” uzmanları danışmanlığında kitaplarla ilgili ayrıntılı bilgi alabileceklerdir.

Türkiye’nin ilk “Gezici Kitap Evi Deniz Papağanı Pafin” okulumuzu ziyaret etti. “Her çocuk okumalıdır” mottosu ile tekerleklerini döndüren “Deniz Papağanı Pafin Otobüsünü” çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Avrupa-Kent Koleji, İlkokul ve Anaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri eşliğinde “Pafin” uzmanları danışmanlığı ile kitaplarla ilgili ayrıntılı bilgi alacak, ayaklı kütüphanenin tadını çıkaracaklar.