Prof.Dr. Linda ROBERTSON - " Kent State Üniversitesi "

Bu kadar az sürede bir okulun yabancı dili bu kadar iyi öğrettiğini daha önce hiç görmedim. Sadece bir dil değil. En az 2 yabancı dil. Bunu başarmak gerçekten de çok zor. Avrupa Koleji Okulları zoru başarıyor.


Prof.Dr. Nancy BARBOUR - " Kent State Üniversitesi "

Avrupa Koleji anaokullarında verilen eğitim dünya standartlarında. Buraya geldiğimde kendimi ABD deymiş gibi hissediyorum. Yabancı dil eğitimleri de çok iyi.


Prof.Dr. Orhan OĞUZ - " Eski MEB – Marmara Ü. Kurucu Rektörü "

Avrupa Koleji’nin ilk açılışından beri onlarla birlikteyim.Burası bizim okulumuz aynı zamanda. Önce ilköğretim, sonra lise, sonra Avrupa Meslek Yüksekokulu. Eğitimlerine, eğitimcilerine sonsuz güveniyorum.


Prof.Dr. Necdet TEKİN - " Eski Milli Eğitim Bakanı "

Avrupa Koleji Alman kalitelendirme biriminden sertifika alan ilk ve tek okul. Kendilerine bundan dolayı başarı belgesini vermekten dolayı çok mutlu oldum. Avrupa Koleji Türkiye’den önce AB üyesi olmuş zaten. Kriterleri fazlasıyla taşıyor. Hatta Avrupadaki pek çok okuldan çok daha önde.


Prof.Dr. Daniel MAHONY - " Kent State Üniversitesi Eğitim Fak. Dekanı "

Diploma töreninizde olmak bana çok mutluluk verdi. Bu diplomalar sizlere Kent State Üniversitesi’nde eğitiminizi sürdürme imkanı sağlayacaktır. Eğer başka bir ABD üniversitesinde okumak isterseniz, sizin için önemli bir referans olacaktır.


Prof.Dr. Wendy KASTEN - " Kent State Üniversitesi "

Avrupa Koleji Okulları’nın en önemli özelliklerinden biri okuma eğitimi. Herşey okumayla başlıyor.


Doç. Dr. Muhteşem BARAN - " İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi "

Avrupa Koleji’nde bir ilki gerçekleştirdik. İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü’yle birlikte Yöneticilik ve Liderlik Sertifika Programı açtık. Günümüzde her meslek alanında liderlikten söz ediliyor.


Nimet ÇUBUKÇU - " Eski Milli Eğitim Bakanı "

“Ülkelerin gelişmesinde ve kalkınmasında, sanayileşmenin temel unsuru olan bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip yüksek verimi gerçekleştirecek, nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi ancak mesleki ve teknik eğitimle mümkündür. Avrupa Meslek Yüksekokulu ve Avrupa Okulları bunu yapacak alt yapıya sahiptir.”


Egemen BAĞIŞ - " Devlet Bakanı ve Baş Müzakereci "

“Avrupa Koleji gibi okullarda eğitim alan gençlerin kendilerine olan inançları ve öz güvenleri artar. Avrupa Kolejinde iki dili aynı anda öğrenen çocuklarımız, sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın liderleri olacaktır. Avrupa Kolejini Türk Eğitim Sistemine kattığı değer için kutluyorum."


Yaşar KEMAL - " Yazar "

Avrupa Koleji Okulları öğrencileri ile birlikte olmaktan gurur duydum. Emek sarf edilmiş ve iyi yetiştirilmiş gençler olmalarından çok mutlu oldum. Gençlerin eğitiminde etkili olan Avrupa Koleji Okullarına teşekkür ederim. Başarılar dilerim.


Emre KONGAR - " Siyasetçi "

Avrupa Koleji Okullarının öğrencilerini, tarihine, kültürüne ve geleneklerine sahip çıkan bireyler olarak yetiştirirken aynı zamanda bir dünya insanı olarak eğitmelerinin örnek bir eğitim anlayışı olduğunu belirtmek isterim.


Haldun DORMEN - " Tiyatrocu "

Beni çok mutlu eden bir olay için Avrupa Koleji Okullarına geldim. Adımın verilmiş olduğu konferans salonunun açılışında bulundum. Bir sanatçı olarak bir okulun sanatçılara vermiş olduğu değer övgüyü hak etmektedir. Teşekkür ederim.


Abbas GÜÇLÜ - " Gazeteci "

Kuruluş aşamasından beri eğitimi ve öğretimi ön plana çıkaran Avrupa Koleji Okullarına çalışmalarında başarılar dilerim.


Mesut YILMAZ - " Siyasetçi "

Avrupa Koleji Okulları gibi okulların Türk eğitim sistemine yön veren, görüş kazandıran ve geliştiren bir anlayışla eğitim sektöründe yer alması bizi mutlu etmektedir. Başarılar dilerim.


Fatih TERİM - " Teknik Direktör "

Okulların sadece Matematik ve Fen Bilgisi derslere değil de sanata, spora da önem vermeleri çok sevindirici. Öğrencilerinin fiziksel gelişimini de en az diğer dersler kadar önemseyen Avrupa Koleji Okullarına başarılar dilerim.


Mustafa DENİZLİ - " Teknik Direktör "

Avrupa Koleji Okullarında çocuklarla sohbet etmekten çok mutu oldum. Sportif faaliyetleri öğrencilerin sevdiklerini görmek ve bu konuların Avrupa Koleji gibi okullarda özenle ele alınmasından çok mutlu oldum.


Etkinlik ve Haberleri E-Posta ile almak istermisiniz ?

Okullarımızda gerçekleşen faaliyetler ve önemli bildirimler ile ilgili her an bilgi sahibi olmak için mail adresinizi belirtmeniz yeterli .


 

Endişelenmeyin ,
Gereksiz Kutusuna Düşmeyecek .